Eşek Sütü Çiftliği

Hakkımızda

Hakkımızda
Tag: Hakkımızda

Hakkımızda

Eşek sütü'nün üretimini yaptığımız çiftliğimiz Türkiye'nin ilk Eşek çiftliğidir. Tamamiyle sağlıklı ve özenle bakımı yapılan Eşeklerimizin aynı titizlikte sağımı gerçekleştirilmektedir. Sağıldıktan sonra sütler soğutucularımızda saklanmakta ve özenle paketlenmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre gerek günlük gerekse haftalık olarak kendilerine ulaştırmaktayız. Eşek Sütü'nden imal ettiğimiz sabun, şampuan, krem ve maske'ler ile cilt sağlığınızı da arttırabilirsiniz. Eşek sütü'nün cilt'e olan faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Cilt'deki antidoksidanları temizleyerek deri altına nüfuz ederek gençleştirici, kırışıklık gidericiliği bulunmaktadır.

Çiftliğimiz Manisa / Akpınar'da bulunmaktadır. Basında Biz bölümünden hakkımızda yapılan haberlere tarafsız olarak ulaşabilir, içeriklerini okuyabilirsiniz. Hakkımzda yapılan binlerce haber, verdiğimiz binlerce röportaj ile taraflı ve tarafsız bir çok kişiyle irtibat kurarak kendilerine ulaştırdık.

- Türkan Eğriboyun, Kurucu

Türkan Eğriboyun, eşek sütü ve ürünlerinin Türkiye'de bilinmesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlamış, Türkiye'deki ilk Eşek Sütü Çiftliğini kurmuştur. Bir çok ulusal televizyon kanalı ve gazeteleri, sayısız yerel televizyon kanalları ve gazetelerle birlikte, ulusal ve yerel tüm haber kaynaklarına Eşek Sütü faydaları ile ilgili birebir röportajlar vermiş, makaleleri dergilerde yayınlanmıştır. Manisa / Akpınar'da yer alan çiftlikden günlük olarak Eşek Sütü sağımı yaparak müşterilerine ulaştırmaktadır. Bilindiği üzere Eşek Sütü, anne sütüne en yakın değerleri veren tek doğal süt'dür. Bilimsel olarak bir çok rahatsızlığa ve bağışıklık sistemine faydası bulunmaktadır. Bunların başlıcaları; Astım rahatsızlıkları, Böbrek rahatsızlıkları, Karaciğer rahatsızlıkları'dır. Vücut zindeliği ve bağışıklık güçlendirici özelliği bulunmakla birlikte, Beyin gelişimini olabildiğince hızlandırmaktadır. Her öğün'de bir fincan Eşek Sütü tüketmek kişinin daha dingin ve zinde olarak yaşamda yer almasını sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Manisada yerleşik olarak hizmet verdiğimiz çiftliğimiz ile hayvanlarımızın sayısını arttırarak her geçen gün gelen yoğun taleplere zamanında ve taze süt üretebilmek ve teslim edebilmek için tüm gücümüz ile çalışıyoruz